سفر قریب‌الوقوع هیات‌های پارلمانی ترکیه و روسیه به سوریه

منابع آگاه اعلام کردند که به زودی هیات‌هایی از پارلمان ترکیه و روسیه در راستای ادامه همکاری دوجانبه برای حل بحران سوریه، به دمشق می‌روند.

پارلمان ترکیه اصلاحات قانون اساسی را تصویب کرد

پارلمان ترکیه امروز (شنبه) لایحه اصلاحیه قانون اساسی این کشور را تصویب کرد و راه برای برگزاری رفراندوم درخصوص یک سیستم ریاست جمهوری که اختیارات رجب ط

پارلمان ترکیه طرح افزایش اختیارات اردوغان را تصویب کرد

پارلمان ترکیه در رأگیری بامداد شنبه (امروز) خود، اصلاحات پیشنهادی قانون اساسی که اختیارات رئیس‌جمهور این کشور را افزایش می‌دهد، تصویب کرد.

درگیری و زد و خورد میان نمایندگان خانم پارلمان ترکیه + فیلم

نمایندگان خانم پارلمان ترکیه در جلسه بررسی طرح تغییر قانون اساسی این کشور، با هم درگیر شدند که منجر به بستری شدن دو نفر در بیمارستان شد.

پارلمان ترکیه ۷ ماده اصلاحات قانون اساسی را تایید کرد/هشدار دیده‌بان

پارلمان ترکیه در دومین دور از رای‌گیری درباره لایحه قانون اساسی برای افزایش اختیارات اردوغان، هفت ماده اول را تایید کرد.

گام اول پارلمان ترکیه در افزایش اختیارات ریاست‌جمهوری

ایسنا نوشت: پارلمان ترکیه بسته اصلاحات قانون اساسی تازه‌ای را به تصویب رساند که بر اساس آن اختیارات ریاست‌جمهوری این کشور افزایش می‌یابد.

گام اول پارلمان ترکیه در افزایش اختیارات ریاست‌جمهوری

پارلمان ترکیه بسته اصلاحات قانون اساسی تازه‌ای را به تصویب رساند که بر اساس آن اختیارات ریاست‌جمهوری این کشور افزایش می‌یابد.

پارلمان ترکیه به صورت مقدماتی از قانون اساسی جدید و جنجالی حمایت کردن

نمایندگان پارلمان ترکیه پس از ساعتها بحث، درگیری و تنش، به صورت مقدماتی از قانون اساسی جدید این کشور حمایت کردند.

پارلمان ترکیه بخش‌های کلیدی طرح اصلاح قانون اساسی را تصویب کرد

پارلمان ترکیه روز جمعه بخش‌های طرح اصلاح قانون اساسی این کشور که افزایش قدرت و اختیارات رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه را در پی خواهد داشت، تصویب

زد و خورد در پارلمان ترکیه + فیلم

جلسه پارلمان ترکیه به منظور بررسی بسته 18 ماده‌ای اصلاحات قانون اساسی، به صحنه درگیری شدید نمایندگان حزب حاکم با اصلی‌ترین حزب اپوزیسیون این کشور تبد

کتک کاری در پارلمان ترکیه

ایسنا نوشت: قانونگذاران حزب حاکم و حزب اپوزیسیون مردم جمهوری‌خواه ترکیه پس از اختلاف‌نظرها درباره اصلاح قانون اساسی و بالا گرفتن بحث‌، زد و خورد کردن

زد و خورد نمایندگان پارلمان ترکیه بر سر اصلاح قانون اساسی

قانونگذاران حزب حاکم و حزب اپوزیسیون مردم جمهوری‌خواه ترکیه پس از اختلاف‌نظرها درباره اصلاح قانون اساسی و بالا گرفتن بحث‌، زد و خورد کردند.

زد و خورد نمایندگان پارلمان ترکیه بر سر اصلاح قانون اساسی

قانونگذاران حزب حاکم و حزب اپوزیسیون مردم جمهوری‌خواه ترکیه پس از اختلاف‌نظرها درباره اصلاح قانون اساسی و بالا گرفتن بحث‌، زد و خورد کردند.

رای پارلمان ترکیه برای پیشبرد مناظرات اصلاح قانون اساسی

پارلمان ترکیه امروز (سه‌شنبه) برای پیشبرد "مناظرات" درباره اصلاحات قانون اساسی که منجر به گسترش قدرت رییس‌جمهور این کشور می‌شود اقدام به رای‌گیری کرد